Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Date
be: Дата

en: Save
be: Захаваць

en: Plain
be: Звычайны

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Save field settings
be: Захаваць налады поля

en: Data
be: Дадзенныя

en: Field types
be: Тыпы палёў
