Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Plain
fr: Brut

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Period
fr: Point

en: Interval
fr: Intervalle

en: Add another item
fr: Ajouter un autre élément

en: Save field settings
fr: Enregistrer les paramètres du champ

en: Raw value
fr: Valeur brute

en: Data
fr: Données

en: Field types
fr: Types de champs

en: New date
fr: Nouveau champ "date"

en: Saved %name configuration
fr: La configuration %name a été enregistrée
