Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Date
gl: Data

en: Save
gl: Gardar

en: Plain
gl: Simple

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Period
gl: Periodo

en: Interval
gl: Intervalo

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Save field settings
gl: Gardar os axustes do campo
