Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Save
is: Vista

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Period
is: Punktur

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: Field types
is: Tegundir svæða
