Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Save
sk: Uložiť

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Save field settings
sk: Uložiť nastavenia poľa

en: Data
sk: Údaje

en: Field types
sk: Typy polí
