Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Save
th: บันทึก

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: Save field settings
th: บันทึกการตั้งค่าช่องรับข้อมูล

en: Data
th: ข้อมูล

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
