Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Save
bg: Запази

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Interval
bg: Интервал

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
