Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Date
ca: Data

en: Save
ca: Desa

en: Plain
ca: Pla

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Period
ca: Punt

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Save field settings
ca: Desa els paràmetres del camp

en: Data
ca: Dades

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: New date
ca: Nova data
