Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Save
fi: Tallenna

en: Plain
fi: Puhdas

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Save field settings
fi: Tallenna kentän asetukset

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Saved %name configuration
fi: Tallennettiin %name asetukset
