Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Save
id: Simpan

en: Plain
id: Biasa

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Period
id: Periode

en: Add another item
id: Tambahkan item lain

en: Save field settings
id: Simpan pengaturan bidang

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
