Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Plain
kn: ಸರಳ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು
