Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Date
pl: Data

en: Save
pl: Zapisz

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Period
pl: Okres

en: Interval
pl: Interwał

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Save field settings
pl: Zapisz ustawienia pola

en: Raw value
pl: Nieprzetworzona wartość

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Field types
pl: Typy pól
