Interval Field (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Date
ro: Data

en: Save
ro: Salvare

en: Plain
ro: Simplu

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: Save field settings
ro: Salvare configurare câmp

en: Data
ro: Dată

en: Save and continue
ro: Salvează şi continuă

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
