Interval Field (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Plain
fa: ساده

en: Period
fa: دوره

en: Interval
fa: دوره

en: Raw value
fa: مقدار خام

en: Data
fa: داده
