IntlDate (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Language
be: Мова

en: Date
be: Дата

en: Name
be: Імя

en: Date format
be: Фармат даты

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Format string
be: Фармат радка

en: Add format
be: Дадаць фармат

en: Save format
be: Захаваць фармат

en: Custom date format updated.
be: Уласны фармат даты абноўлены.

en: Custom date format added.
be: Асабіста наладжаны фармат даты дададзены.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя. Можа ўтрымліваць толькі малыя літары, лічбы і падкрэсліванні.

en: - Default site/user time zone -
be: - Прадвызначаны часавы паяс для сайту/карыстальнікаў -
