IntlDate (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Name
ku: ناو

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Format string
ku: ڕیزبەندی فۆرمات

en: Add format
ku: زیادکردنی فۆرمات

en: Save format
ku: پاشەکەوتکردنی فۆرمات
