IntlDate (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Date
lt: Data

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Format string
lt: Formato eilutė

en: Add format
lt: Pridėti formatą

en: Custom date format added.
lt: Savitas datos formatas pridėtas.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Name of the date format
lt: Datos formato pavadinimas

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date

en: Are you sure you want to delete the format %name : %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name : %format formatą?

en: - Default site/user time zone -
lt: - Numatytoji svetainės/nario laiko zona -

en: Date format: @date_format
lt: Datos formatas: @date_format

en: Time zone: @timezone
lt: Laiko zona: @timezone
