IntlDate (1.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ
