IntlDate (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Language
bg: Език

en: Date
bg: Дата

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Time zone
bg: Часова зона
