IntlDate (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ
