IntlDate (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Date
mn: Огноо

en: Name
mn: Нэр

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Add format
mn: Бүтэц нэмэх
