IntlDate (1.0.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Date
fa: تاریخ

en: Name
fa: نام

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Pattern
fa: الگو

en: Format string
fa: قالب‌بندی رشته

en: Add format
fa: افزودن قالب‌بندی

en: Save format
fa: ذخیره قالب‌بندی

en: Custom date format updated.
fa: قالب‌بندی سفارشی تاریخ به‌روز شد.

en: Custom date format added.
fa: قالب‌بندی سفارشی تاریخ افزوده شد.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: یک نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین. فقط می‌تواند شامل حروف کوچک انگلیسی، اعداد و زیر خط (_) باشد.
