IntlDate (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Add format
hy: Ավելացնել ֆորմատ

en: Save format
hy: Պահպանել ֆորմատը

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Եզակի մեքենայի ընթեռնելի անվանում:Կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, և ընդգծում:
