IntlDate (1.0.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Pattern
lv: Modelis

en: Add format
lv: Pievienot formātu

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Unikāls, mašīnlasāms nosakums, kas drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums
