IntlDate (1.0.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Date
oc: Data

en: Name
oc: Nom

en: Date format
oc: Format de data

en: Time zone
oc: Fus orari

en: Pattern
oc: Motiu

en: Format string
oc: Cadena de format

en: Add format
oc: Apondre un format

en: Save format
oc: Enregistrar lo format

en: Custom date format updated.
oc: S'es mes a jorn lo format de data personalizat.

en: Custom date format added.
oc: S'es apondut lo format de data personalizat.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
oc: Un nom legible-per-la-maquina. Només pòt contenir letras en minusculas, numèros e jonhents basses.
