IntlDate (1.0.2) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Language
az: Dil

en: Date
az: Tarix

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Pattern
az: Nümunə

en: Format string
az: Format sətri

en: Add format
az: Format əlavə edin

en: Save format
az: Format saxla

en: Custom date format updated.
az: Fərdi tarix formatı yeniləndi.

en: Custom date format added.
az: Fərdi tarix formatı əlavə edildi.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən unikal ad. Yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət ola bilər.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
az: Tarixi göstərmək üçün format seçin. Sahəyə uyğun format təyin etdiyinizə əmin olun, yəni yalnız tarixi olan sahə üçün vaxtı buraxın.

en: Name of the date format
az: Tarix formatının adı

en: Fallback date format
az: Geriyə tarix formatı

en: The machine-readable name must be unique, and can only contain lowercase letters, numbers, and underscores. Additionally, it can not be the reserved word "custom".
az: Maşın tərəfindən oxuna bilən ad unikal olmalıdır və yalnız kiçik hərflər, rəqəmlər və alt xəttlərdən ibarət ola bilər. Əlavə olaraq, bu "xüsusi" sözü ola bilməz.

en: Are you sure you want to delete the format %name : %format?
az: %name : %format formatını silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: - Default site/user time zone -
az: - Defolt sayt/istifadəçi saat qurşağı -

en: Date format: @date_format
az: Tarix formatı: @date_format

en: Time zone: @timezone
az: Saat qurşağı: @timezone

en: The existing format/name combination has not been altered.
az: Mövcud format/ad birləşməsi dəyişdirilməyib.

en: HTML Date
az: HTML Tarixi

en: HTML Datetime
az: HTML Tarix vaxtı

en: HTML Month
az: HTML ayı

en: HTML Time
az: HTML vaxtı

en: HTML Week
az: HTML Həftəsi

en: HTML Year
az: HTML ili

en: HTML Yearless date
az: HTML İlsiz tarix

en: Default long date
az: Defolt uzun tarix

en: Default medium date
az: Defolt orta tarix

en: Default short date
az: Defolt qısa tarix
