IntlDate (1.0.2) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Format string
el: Κείμενο μορφοποίησης

en: Add format
el: Προσθήκη μορφότυπου

en: Save format
el: Αποθήκευση μορφής

en: Custom date format updated.
el: Η προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας ενημερώθηκε.

en: Custom date format added.
el: Η προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας προστέθηκε.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μοναδικό μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Μπορεί να περιέχει μόνο μικρά γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.

en: Format: @display
el: Μορφότυπος: @display

en: Name of the date format
el: Όνομα της μορφοποίησης ημερομηνίας

en: @name format: @date
el: Μορφοποίηση @name: @date

en: - Default site/user time zone -
el: Προεπιλεγμένη ζώνη ώρας του χρήστη/ιστότοπου

en: Date format: @date_format
el: Μορφοποίηση ημερομηνίας: @date_format

en: Time zone: @timezone
el: Ζώνη ώρας: @timezone

en: HTML Date
el: HTML Ημερομηνία

en: HTML Month
el: HTML Μήνας

en: HTML Time
el: HTML Ώρα

en: HTML Week
el: HTML Εβδομάδα

en: HTML Year
el: HTML Έτος

en: Default long date
el: Προκαθορισμένη πλήρης ημερομηνία

en: Default medium date
el: Προεπιλoγή μεσαίας ημερομηνίας

en: Default short date
el: Προεπιλoγή σύντομης ημερομηνίας
