IntlDate (1.0.2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Format string
km: ខ្សែ​អក្សរ​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Add format
km: បន្ថែម​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Save format
km: រក្សា​ទុក​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Custom date format updated.
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ទ្រង់ទ្រាយ​កាលបរិច្ឆេទ​ផ្ទាល់ខ្លួន ។

en: Custom date format added.
km: បាន​បន្ថែម​ទ្រង់​ទ្រាយ​កាល​បរិច្ឆេទ​ផ្ទាល់​ខ្លួន ។

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​ដែល​មាន​តែ​មួយ​គត់ ។ អាច​មាន​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា (_) តែប៉ុណ្ណោះ ។
