IntlDate (1.0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Date format
mr: तारीख आराखडा
