IntlDate (1.0.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Date
ast: Data

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Time zone
ast: Estaya horaria
