IntlDate (1.0.3) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Date
eu: Data

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Date format
eu: Data formatua

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Add format
eu: Gehitu formatua

en: Custom date format updated.
eu: Egokitutako data formatua eguneratua.

en: Custom date format added.
eu: Egokitutako data formatua gehitua.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
eu: Makinarentzako irakurgarria den izen bereizia. Letra xehe, zenbaki eta azpimarraz bakarrik osatua.

en: Format: @display
eu: Formatua: @display

en: @name format: @date
eu: @name formatua: @date

en: - Default site/user time zone -
eu: - Guneak lehenetsia/erabiltzaile ordu eremua -

en: Date format: @date_format
eu: Data formatua: @date_format

en: Time zone: @timezone
eu: Ordu eremua: @timezone

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea
