IntlDate (1.0.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર
