IntlDate (1.0.3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Pattern
sk: Vzor

en: Format string
sk: Formátovací reťazec

en: Add format
sk: Pridať formát

en: Save format
sk: Uložiť formát

en: Custom date format updated.
sk: Vlastný formát dátumu aktualizovaný.

en: Custom date format added.
sk: Vlastný formát dátumu pridaný.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov. Môže obsahovať len malé písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
sk: Vyberte formát zobrazenia dátumu. Uistite sa, že ste nastavili formát vhodný pre dané pole, t. j. vynechanie času pre pole, ktoré obsahuje len dátum.

en: Are you sure you want to delete the format %name : %format?
sk: Naozaj chcete ostrániť formát %name : %format?

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas
