IntlDate (1.0.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Add format
ug: فورمات قوشۇش
