IntlDate (1.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Date
eo: Dato

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Time zone
eo: Tempozono
