IntlDate (1.0.4) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Pattern
hu: Minta

en: Format string
hu: Formátum karaktersorozat

en: Add format
hu: Formátum hozzáadása

en: Save format
hu: Formátum mentése

en: Custom date format updated.
hu: Az egyéni dátumformátum frissítése megtörtént.

en: Custom date format added.
hu: Az egyéni dátumformátum hozzáadása megtörtént.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név. Csak kisbetűt, számot és aláhúzást tartalmazhat.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
hu: Ki kell választani a dátum formátumot a megjelenítéshez. Meg kell bizonyosodni róla, hogy a formátum megfelelő a mező számára, például ki kell hagyni az idő kijelzést, ha a mező csak dátumot tartalmaz.

en: Format: @display
hu: Formátum: @display

en: Name of the date format
hu: A dátumforma neve

en: @name format: @date
hu: @name forma: @date

en: Fallback date format
hu: Pót dátumformátum

en: The machine-readable name must be unique, and can only contain lowercase letters, numbers, and underscores. Additionally, it can not be the reserved word "custom".
hu: A programok által használt névnek egyedinek kell lennie és csak az angol ábécé kisbetűit, számokat és alulvonást tartalmazhat. Továbbá a foglalt „custom” szó sem használható.

en: Are you sure you want to delete the format %name : %format?
hu: %name : %format biztosan törölhető?

en: - Default site/user time zone -
hu: - Alapértelmezett webhelyszintű vagy felhasználói időzóna -

en: Date format: @date_format
hu: Dátumformátum: @date_format

en: Time zone: @timezone
hu: Időzóna: @timezone

en: The existing format/name combination has not been altered.
hu: A létező formátum/név kombináció nem módosult.

en: HTML Date
hu: HTML dátum

en: HTML Datetime
hu: HTML dátum idővel

en: HTML Month
hu: HTML hónap

en: HTML Time
hu: HTML idő

en: HTML Week
hu: HTML hét

en: HTML Year
hu: HTML év

en: HTML Yearless date
hu: HTML dátum évszám nélkül

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel
