IntlDate (1.0.4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Date
jv: Tanggal

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Format string
jv: Format tembung

en: Add format
jv: Tambah format

en: Save format
jv: Simpen format

en: Custom date format updated.
jv: Format tanggal gaweyan dhewe uwis dianyari.

en: Custom date format added.
jv: Format tanggal gaweyan dhewe uwis tambahaké.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik. Namung kudu ngandhut huruf cilik, angka lan garis ngisor.
