IntlDate (1.1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Format string
bo: རྣམ་བཞག་གི་ཡིག་ཕྲེང

en: Add format
bo: རྣམ་བཞག་ཁ་སྣོན

en: Save format
bo: རྣམ་གཞག་ཉར་ཚགས་བྱེད

en: Custom date format updated.
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Custom date format added.
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།
