IntlDate (1.1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Date
cy: Dyddiad

en: Name
cy: Enw

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Time zone
cy: Cylchfa amser
