IntlDate (1.1.0) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Language
et: Keel

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Pattern
et: Muster

en: Format string
et: Vormingu sõne

en: Add format
et: Lisa vorming

en: Save format
et: Salvestamise vorming

en: Custom date format updated.
et: Kohandatud kuupäeva vorming uuendatud.

en: Custom date format added.
et: Kohandatud kuupäeva vorming lisatud.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne süsteemne nimetus. Võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja alakriipsu.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
et: Vali kuupäeva kuva formaat. Veendu, et antud formaat vastab vastava välja vajadustele.

en: Format: @display
et: Formaat: @display

en: Name of the date format
et: Kuupäevaformaadi nimi

en: @name format: @date
et: @name formaat: @date

en: - Default site/user time zone -
et: - Kasutaja/saidi vaikimisi ajavöönd -

en: Date format: @date_format
et: Kuupäeva vorming: @date_format

en: Time zone: @timezone
et: Ajavöönd: @timezone

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat
