IntlDate (1.1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Date
is: Dagsetning

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Time zone
is: Tímabelti
