IntlDate (1.1.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Date format
sr: Формат датума

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Pattern
sr: Образац

en: HTML Date
sr: <em>HTML</em> тип датума

en: HTML Datetime
sr: <em>HTML</em> тип датум/време

en: HTML Month
sr: <em>HTML</em> тип месеца

en: HTML Week
sr: <em>HTML</em> тип седмице

en: HTML Year
sr: <em>HTML</em> тип године

en: HTML Yearless date
sr: <em>HTML</em> тип датума без године

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума
