IntlDate (1.1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Language
te: భాష

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: HTML Date
te: HTML తేదీ

en: HTML Month
te: HTML నెల

en: HTML Time
te: HTML సమయం

en: HTML Week
te: HTML వారం

en: HTML Year
te: HTML సంవత్సరం
