IntlDate (1.1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Date
ur: تاریخ

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ
