IntlDate (1.2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Date format
bs: Format datuma

en: Time zone
bs: Vremenska zona
