IntlDate (1.2.0) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Date
ca: Data

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Date format
ca: Format de la data

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Pattern
ca: Patró

en: Format string
ca: Cadena de format

en: Add format
ca: Afegeix un format

en: Save format
ca: Desa el format

en: Custom date format updated.
ca: S'ha actualitzat el format de data personalitzat.

en: Custom date format added.
ca: S'ha afegit el format de data personalitzat.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom llegible-per-la-màquina. Només pot contenir lletres en minúscules, números i guions baixos.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
ca: Escolliu un format per a mostrar la data. Estigueu segurs d'establir un format correcte per al camp, p. ex. ometeu l'hora per a un camp que només té una data.

en: Name of the date format
ca: Nom del format de data

en: @name format: @date
ca: Format @name: @date

en: Fallback date format
ca: Format de data alternatiu

en: Are you sure you want to delete the format %name : %format?
ca: Esteu segur de voler suprimir el format %name : %format?

en: - Default site/user time zone -
ca: - Fus horari predeterminat del lloc/usuari -

en: Date format: @date_format
ca: Format de data: @date_format

en: Time zone: @timezone
ca: Fus horari: @timezone

en: HTML Date
ca: Data HTML

en: HTML Datetime
ca: Data i hora HTML

en: HTML Month
ca: Mes HTML

en: HTML Time
ca: Hora HTML

en: HTML Week
ca: Setmana HTML

en: HTML Year
ca: Any HTML

en: HTML Yearless date
ca: Data HTML sense any

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta
