IntlDate (1.2.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Language
he: שפה

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Pattern
he: פורמט

en: Format string
he: מחרוזת התבנית

en: Add format
he: הוספת תבנית

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי הקריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים וקו תחתי.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
he: בחרו פורמט להצגת התאריך. ודאו שהפורמט מתאים לשדה, למשל, אין טעם לבחור בפורמט המציג שעה לשדה שמכיל רק תאריך.

en: Fallback date format
he: ברירת המחדל למבנה תאריך

en: Default medium date
he: ברירת המחדל לתאריך בינוני
