IntlDate (1.2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Date
kk: Датасы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі
