IntlDate (1.2.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Time zone
ml: സമയമേഖല
