IntlDate (1.2.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Date
nn: Dato

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Date format
nn: Datoformat

en: Time zone
nn: Tidssone

en: Add format
nn: Legg til format

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nn: Eit unikt datamaskinlesbart namn. Kan bare innehalde små bokstavar, tal og understrek.
